PLNOG 18 Warszawa - Domoticz i DIY

PLNOG 18 i 19 w 2017

[Małe ogłoszenie: kolega który pytał mnie o czujnik benzenu z Kędzierzyna – odezwij się]

PLNOG 18 Warszawa - Domoticz i DIY
PLNOG 18 Warszawa – Domoticz i DIY

Dwa razy do roku w Warszawie i Krakowie odbywa się konferencja PLNOG, na której spotykają się ludzie z branży telekomunikacyjnej. Na poprzedniej edycji opowiedziałem o niektórych doświadczeniach opisywanych na tym blogu, jeśli macie ochotę – posłuchajcie:

Na kolejnym PLNOG 19 – opowiem o czujniku pyłów – SMOGowym:

PLNOG 19 - SMOG w Krakowie
SMOG w Krakowie

Bardzo dziękuję Wszystkim za przybycie – mam nadzieję, że podobało się i było ciekawie, zapis prezentacji:

SMOG - PLNOG 19 w Krakowie
SMOG – PLNOG 19 w Krakowie

 
 • Adam Sobczak

  Kurde, spóźniłem się. Mam nadzieję, że będzie gdzieś i tym razem zapis video? Gratulacje i powodzenia w dalszych pracach.

  • Łukasz C. Jokiel

   Dzięki – ktoś nagrywał, nie zauważyłem nawet czy nagrywał PLNOG. Natomiast – to było fajne spotkanie – Łukasz Trąbiński przyniósł swój projekt mobilny z RPI, powerbankiem, czujnikiem, kolega z Kędzierzyna przypomniał, że fajnie byłoby mieć czujnik benzenu – już mam po,mysł jak to zrobić.

   To jest najfajniejsze – każdy kto się wziął za to – zrobił coś czym może się pochwalić. Może to być podłączenie jednego termometru do RPi, a może być i zaawansowany projekt jak Łukasza Trąbińskiego.
   Mam nadzieję, że Wasze własne projekty będziecie zabierać do szkół i pokazywać na „Co robi mój Tata/Mama” i pokazywać, że projekty są, uczą o chmurze i DZIAŁAJĄ!